Als we het hebben over de transitie naar duurzame energie, is het geen kwestie van willen, maar moeten. Met z’n allen. Gelukkig steekt deze organisatie al haar energie er al in. Doe jij met ze mee?
Vertel verder…
Als één van de grootste spelers in de wereldwijde energiemarkt, zet deze multinational zich volop in om zoveel mogelijk mensen te voorzien van betaalbare, veilige en schone energie.
Dit doen ze door producten en diensten te bieden op het gebied van elektrisch laden, tankpassen, schone brandstoffen en innovatieve smeermiddelen, zowel voor de particuliere als zakelijke markt. Je kunt je vast voorstellen dat zo’n gigantische onderneming flink wat mankracht nodig heeft om alles zo soepel mogelijk te laten verlopen. This is where you come in.
Klinkt goed, hoe kan ik helpen?
In deze rol zorg je ervoor dat het productieproces van hoogwaardige smeervetten soepel en efficiënt verloopt. Je coördineert de dagelijkse operatie en geeft leiding aan twee ploegen in een dagdienst. Als schakel tussen de operators en het management stuur je een team van circa 12 operators aan met heldere instructies en duidelijke prioriteiten. Je zorgt voor de optimale inzet van medewerkers en middelen en stuurt bij waar nodig om de productieplanning te halen. Daarnaast ben je het eerste aanspreekpunt voor operationele zaken buiten de dagdiensturen en bij afwezigheid van de manager productie.
Naast je coördinerende rol steek je zelf de handen uit de mouwen als voorman. Je biedt operationele ondersteuning en helpt bij het oplossen van technische en procesmatige uitdagingen. Daarnaast bewaak je de kwaliteit, verhelp je storingen en zorg je ervoor dat de veiligheids- en milieunormen strikt worden nageleefd. Je signaleert knelpunten in processen en doet verbetervoorstellen. Ook draag je bij aan het onderhoud van apparatuur, stem je storingen af met de technische dienst en zorg je ervoor dat de werkomgeving schoon en veilig blijft.
Dit wil ik, maar wat is er nodig van mij?
Je hebt een mbo-diploma in Operator C of Procestechnologie en minimaal vijf jaar ervaring in de procesindustrie. Daarnaast beschik je over een VCA VOL-certificaat of ben je bereid dit te halen. Je hebt aantoonbare ervaring met het aansturen van een team en weet precies hoe je een productieproces optimaal laat verlopen.
Je begrijpt hoe een moderne productieomgeving werkt en hebt ervaring met het coördineren en bewaken van de productieplanning. Efficiënt schakelen tussen procesbewaking, kwaliteitscontrole en het oplossen van technische storingen? Dat is voor jou geen probleem. Je stuurt een team aan in een dagdienststructuur met twee ploegen, waarbij je zowel coördineert als actief meewerkt. Veiligheid en kwaliteit staan voor jou voorop: je kent de voorschriften en zorgt ervoor dat alle procedures worden nageleefd. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor een correcte ploegoverdracht en rapporteer je relevante informatie over productie, storingen en verbeteringen aan het management.
Je bent besluitvaardig, georganiseerd en stressbestendig. Met een scherp oog voor detail weet je een team te motiveren en mee te nemen in verbeterprocessen. Je schakelt moeiteloos tussen medewerkers en management en communiceert helder over processen en resultaten. Omdat je werkt met veiligheids- en kwaliteitsvoorschriften, is vloeiend Nederlands in woord en geschrift een must.
Dubbel check. Maar ik wil er wel wat voor terug
Natuurlijk! Daarom kun jij rekenen op een maandsalaris tussen €2.800,- en €3.900,- en aantrekkelijke benefits. Zo is hybride werken hier de standaard. Een paar dagen per week lekker vanuit huis aan de slag dus! Ook liggen een smartphone en laptop al op je te wachten. Daarnaast is er een collectieve en een individuele bonus en zijn er genoeg vakantiedagen. Niet onbelangrijk: de ontwikkelingsmogelijkheden zijn hier oneindig. Pak je kans en solliciteer nu, we spreken je snel!