Tech Lead

This job has been fulfilled

Rotterdam, Netherlands
65.000  -  85.000
HR

Don’t speak any Dutch? We hate to break it to you, but they’re only open to Dutch-speaking talents for this job. Check out our vacancies written in English, we’d love to help you!

De arbeidsmarkt in Nederland zit vol mogelijkheden en kansen. Werkgevers zijn constant op zoek naar nieuw talent, vooral in sectoren zoals zorg, onderwijs en techniek. Dit betekent dat er altijd wel iets te vinden is voor iedereen die op zoek is naar een frisse start of een carrièreswitch.

Interessant, vertel me meer!

Het vinden van een geschikte baan is een superleuk maar uitdagend proces. Met talloze opties en verschillende platforms kan je het overzicht soms een beetje verliezen. Een nieuwe speler op de markt, heeft dit opgepikt en biedt dé oplossing. Met hun geavanceerde platform wordt het vinden van de perfecte match tussen werkzoekenden en werkgevers een fluitje van een cent. Alles wat je nodig hebt, vind je op één plek, zodat je moeiteloos kunt solliciteren en je carrière een vliegende start kunt geven. Dit zou wel eens jouw plek kunnen zijn, als je een beetje van vernieuwing houdt.

Dat doe ik zeker! Wat ga ik doen?

Als Tech Lead maak je deel uit van een multidisciplinair scrum team. Samen met je team bouw je aan een beter productlandschap. Je stroopt je mouwen op gaat aan de slag met het technisch uitdenken en ontwikkelen van webapplicaties. Front-end tot back-end, jij regelt het. Je gooit ideeën in de groep, praat met stakeholders en denkt groots over verschillende technische keuzes. Kortom, je ontwikkelt efficiënt nieuwe features en je werkt aan de technische groei! Klinkt goed, toch?

Zeker! En wat moet ik kunnen?

Je beschikt over minimaal hbo-werk- en -denkniveau en minstens vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie. Daarbij is Agile jouw mindset geworden de afgelopen jaren. C# .NET, REST API, Angular/Typescript en HTML/CSS; als je dit riedeltje zo leest dan snap je waar we het over hebben. Heb je op zijn minst de basics van Entity Framework, MSSQL en SCSS onder de knie? Top, en als je hier nog Azure en Tailwind aan kunt toevoegen dan zijn we sprakeloos. Jouw communicatiestijl is vriendelijk, duidelijk en zelfverzekerd. Bovendien wil je jezelf continu verder ontwikkelen.

Voor niets gaat de zon op. Wat krijg ik terug?

Je krijgt een lekker salaris, ergens tussen de €65.000 en €85.000 per jaar, afhankelijk van je ervaring, skills en potentie. Daarnaast bieden ze een optieregeling, zodat je echt kunt profiteren van het succes van het bedrijf. Om naar het werk te komen, krijg je een passende mobiliteitsvergoeding. En als je er eenmaal bent, wacht het prachtige kantoor op je, compleet met een restaurant en gym. Zet die SPF maar op je boodschappenlijstje, want je krijgt ook nog eens 30 vakantiedagen plus inwisselbare feestdagen én de optie om extra vrije dagen bij te kopen. Ook is er een premievrije pensioenregeling in de aanbieding. Do we need to say more? Solliciteer via onderstaande button en we spreken je snel!

This job has been fulfilled