Business Development Manager E-Mobility

This job has been fulfilled

Den Haag, The Netherlands
Renewable Energy

Water, vuur, aarde, lucht. Nee, dit is niet de intro van Avatar: The Last Airbender, we hebben het over de transitie naar duurzame energie. Het is geen kwestie van willen, maar een kwestie van moeten. Met z’n allen. Gelukkig steekt dit bedrijf al haar energie er al in, doe jij met ze mee?

Vertel verder….
Als één van de grootste spelers in de wereldwijde energiemarkt, zet deze multinational zich volop in om zoveel mogelijk mensen te voorzien van betaalbare, veilige en schone energie. Dit doen ze door producten en diensten te bieden op het gebied van elektrisch laden, tankpassen, schone brandstoffen en innovatieve smeermiddelen, zowel op de particuliere als zakelijke markt. Je kunt je vast voorstellen dat zo’n gigantisch bedrijf flink wat mankracht nodig heeft om alles zo soepel mogelijk te laten verlopen. This is where you come in.

Interessant! Wat mag ik doen?
Jij gaat als Business Development Manager B2B aan de slag, waarin je de vertegenwoordiger bent bij interne en externe stakeholders. Samen met de verantwoordelijke managers werk je aan de strategie en het lange termijnplan voor elektrische voertuigen. Je kijkt naar new business, waar je nieuwe proposities ontwikkelt en uitrolt. Langdurige klantrelaties en partnerschappen, die ga jij opbouwen. Zo zorg je ervoor dat de gehele organisatie rondom de elektrische transitie soepel en vlot verloopt.

Dat wil ik! Maar kan ik het ook?
De energietransitie spreekt jou aan en hier draag je graag aan bij. Dat is jouw drive om deze baan in te knallen. Dankzij jouw communicatieve vaardigheden verloopt je stakeholdermanagement soepel als wat. Je hebt dan ook wel een aantal jaar aan werkervaring in business development die je meeneemt. Daarom kun je zelfstandig en effectief werken, en je lost je eigen problemen op. Daarbij heb je al enige basiskennis van de energietransitie, laadprincipes en elektrisch vervoer.

Dat kan ik inderdaad, maar betaalt het goed?
Omdat ze hier al ruim 100 jaar in de business zitten, hebben ze tijd genoeg gehad om hun arbeidsvoorwaarden op orde te krijgen. Het salaris is marktconform en secundaire voorwaarden als pensioen, 13e maand en auto van de zaak zijn goed geregeld. Klaar voor de toekomst? Dan zijn zij klaar voor jou.

This job has been fulfilled