Junior Marketing Automation Consultant

This job has been fulfilled

Amsterdam, The Netherlands
30.000  -  36.000
Marketing and Advertising

Duurzame groei. Iedereen wil het online bereiken, maar de hoe-vraag blijft vaak onbeantwoord. Wie niet in het wilde weg wil adverteren, maar met een uitgekiende strategie potentiële klanten wil bereiken, moet hier naartoe gaan. Aan de reputatie mankeert het in ieder geval niet.

Vertel verder…

Het stikt van de bedrijven die maar irritante mailtjes blijven sturen, om hun klanten maar een beetje te bereiken. Wie valt er nog voor de zoveelste mail in de spambox van dat ene bedrijf waar jij ooit de website van hebt aangeklikt? Niemand dus. Maar wat moet er dan wel gebeuren, en hoe doet een bedrijf dat?
Bij deze groeiversnellers voor B2B gaan jullie samen werken aan een boost voor het bedrijf van de client, gefocust op vindbaarheid en resultaat. Met behulp van Advertising, SEO, Inbound Marketing, Content Marketing en meer zijn ze hier al 5 jaar op rij één van de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Dat komt niet uit de lucht vallen.

Klinkt goed, hoe kan ik bijdragen?

Als marketing automation specialist is het realiseren van groei via digitale marketing en marketing automation helemaal jouw afdeling. Je verzorgt je implementaties in Hubspot, waar je de database inricht en data exporteert en importeert. Verder begeleid je bij integratie met andere systemen en kijk je of use cases mogelijk zijn. Dashboards en rapportages maken van de KPI’s van de kant hoort er ook bij.

Vet! Heb ik wel genoeg ervaring?

Als digitaal ingestelde afgestudeerde aan een HBO of WO-opleiding in marketing/communicatie ben jij gemotiveerd om klaargestoomd te worden voor het grote werk. Je wilt dingen voor elkaar krijgen en je leergierige instelling sluit daarop aan. Ervaring met marketing automation helpt je in het zadel, net als je gevoel voor termen als journeys, touchpoints, flows en triggers.

Dit ben ik! Wat verdient het?

Je unieke bijdrage aan deze groei blijft niet onbeloond. In dit agency team is je salaris tot €2800 zeker niet het minste, en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld. Je ligt binnen no time in de groep dankzij de maandelijkse borrels en feestjes, met als kers op de taart een gezamenlijke jaartrip. En de groeikansen blijven niet uit; groeien doen ze hier al jaren als kool.

This job has been fulfilled